Hurtownia Halen

Jeżeli poszukujesz stabilnego, dużego dostawcy pasmanterii i dodatków krawieckich w najlepszych cenach to natychmiast skontaktuj się z nami. Jesteśmy największą hurtownią na rynku wschodnim w Polsce. Zapewniamy atrakcyjne ceny dzięki bezpośredniej współpracy z czołowymi producentami w kraju i za granicą. Dzięki solidnej pozycji i atrakcyjnej lokalizacji bardzo chętnie z naszej oferty korzystają przedsiębiorcy z za wschodniej granicy: Białorusi, Ukrainy, Litwy i Rosji.

Wysoką jakość obsługi, niskie ceny i bardzo szeroką ofertę możemy Ci zaoferować dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu. Przez ten czas stale podnosiliśmy nasze kwalifikacje i oferowaną jakość towarów oraz usług. Ten czas pozwolił nam również wyrobić dobrą markę i świetną pozycję w negocjacjach. W konsekwencji możemy zaoferować Ci wyjątkowo niskie ceny prz zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Dane Adresowe

Podlaskie Towarzystwo Handlowe "HALEN"
J.W.Buczyłko Spółka Jawna
ul. Handlowa 5
15-399 Białystok

NIP UE:PL 542-00-13-940
Kontakt telefoniczny
biuro:+48 85 664 38 60
dział sprzedaży:+48 85 652 36 49
 +48 668 311 101
zaopatrzenie:+48 85 664 38 61
fax:+48 85 664 38 59
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Sobota Niedziela
8:00 - 16:00 Nieczynne Nieczynne

To już ponad 30 lat razem. Dziękujemy!

Hurtownia "Halen" działa na rynku ponad 30 lat. Powstaliśmy w 1993 roku. Stale się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. Wieloletnia obecność na rynku i dobre relacje z kontrahentami stawiają nas na pozycji wiarygodnego partnera z perspektywy naszych klientów oraz dostawców. Stąd tak niskie ceny. To wszystko dzięki Wam. Dziękujemy.

W ciągłym ruch!

W ciągłym ruch!

Podczas umówionego spotkania nasi doświadczeni doradcy zaprezentują naszą ofertę. Wiele towarów możemy dostarczyć na miejsce spotkania. Bardziej skomplikowane zamówienia zostaną dostarczane umówionym przewoźnikiem lub zrealizowane przy okazji następnej wizyty.

Zadzwoń, nasze wizyty nie są zobowiązujące. Chętnie Cię odwiedzimy.

Zadzwoń!

Logistyka

Wygodne położenie siedziby jest naszym dużym atutem. Mieścimy się w przemysłowej części miasta (obok dawnego Urzędu Celnego) . Bliskie sąsiedztwo z rynkiem przy ul. Kawaleryjskiej, wygodny wyjazd w na obwodnicę, wygodny parking oraz brak korków to cechy, które służą oszczędności Twojego czasu i podwyższeniu komfortu wizyty.

Jeżeli nie możesz nas odwiedzić, a zależy Ci na szybkiej dostawie, paczkę dostarczymy za pośrednictwem firmy kurierskiej w niskiej cenie. Za paczki o wadze do 30 kg i wartości powyżej 500 zł netto – nic nie zapłacisz.

U nas znajdziesz wszystko!

Szeroki asortyment w naszych magazynach to nie wszystko. Jeżeli potrzebujesz czegoś wyjątkowego pomożemy Ci to znaleźć. Nasze dobre realcje handlowe z dostawcami pozwalą nam wynegocjować wyjątkowe ceny. Razem wypracujemy więcej niż osobno!