Hurtownia Halen znajduje się w centrum Białegostoku. Współpracujemy z klientami z obszaru Polski Wschodniej oraz naszych wschodnich sąsiadów. Nasi dostawcy to firmy z całego świata.

Dane Adresowe

Podlaskie Towarzystwo Handlowe "HALEN"
J.W.Buczyłko Spółka Jawna
ul. Handlowa 5
15-399 Białystok

NIP UE:PL 542-00-13-940
Kontakt telefoniczny
biuro:+48 85 664 38 60
dział sprzedaży:+48 85 652 36 49
 +48 668 311 101
zaopatrzenie:+48 85 664 38 61
fax:+48 85 664 38 59
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Sobota Niedziela
8:00 - 16:00 Nieczynne Nieczynne

To już ponad 25 lat razem. Dziękujemy!

Hurtownia "Halen" działa na rynku ponad 25 lat. Powstaliśmy w 1993 roku. Stale się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. Wieloletnia obecność na rynku i dobre relacje z kontrahentami stawiają nas na pozycji wiarygodnego partnera z perspektywy naszych klientów oraz dostawców. Stąd tak niskie ceny. To wszystko dzięki Wam. Dziękujemy.

Halen w ruchu!

W ciągłym ruch!

Każdego dnia w pełni zaopatrzone samochody wyjeżdżają do naszych Klientów. Podczas umówionego spotkania doświadczeni prezentują naszą ofertę. Wiele towarów można kupić na miejscu spotkania. Bardziej skomplikowane zamówienia zostaną zrealizowane przy okazji następnej wizyty lub też dostarczane umówionym przewoźnikiem.

Zadzwoń, nasze wizyty nie są zobowiązujące. Chętnie Cię odwiedzimy.

Zadzwoń!

Logistyka

Wygodne położenie siedzyby jest naszym dużym atutem. Mieścimy się w okolicy centrum miasta przy tzw. "obwodnicy śródmiejskiej". Bliskie sąsiedztwo z miejską obwodnicą, wygodny wyjazd w kierunku granicy z Białorusią i Litwą, przestronny parking oraz brak korków to cechy, które służą oszczędności Twojego czasu i podwyższeniu komfortu wizyty.

Dodatkowo dysponujemy drugim magazynem ulokowanym na obrzeżach miasta, który służy w formie wsparcia siedziby głównej.

Jeżeli nie możesz nas odwiedzić, a zależy Ci na szybkiej dostawie, paczkę dostarczymy za pośrednictwem firmy kurierskiej w wyjątkoweo niskiej cenie. Za dostarczenie paczki o wadze w przedziale od 25 do 30 kg zapłacisz u nas jedynie 10 zł netto.

U nas znajdziesz wszystko!

Szeroki asortyment w naszych magazynach to nie wszystko. Jeżeli potrzebujesz czegoś wyjątkowego pomożemy Ci to znaleźć. Nasze dobre realcje handlowe z dostawcami pozwalą nam wynegocjować wyjątkowe ceny. Razem wypracujemy więcej niż osobno!